O nás-About us

translate.google.com/

 

 Buďte srdečně vítáni na stránkách naší chovatelské stanice Mainských mývalích koček, nejúžasnějšího a největšího  domestikovaného kočičího plemene na světě,jehož původ najdeme v Americe. Naší chovatelské stanici jsem vybralala jméno  MAGIC GIANT, což v překladu z angličtiny znamená „kouzelný obr“. Tento kouzelný a něžný obr, který vydává zvuky podobné holubímu vrkání, na rozdíl od všech ostatních plemen koček, si vás podmaní svou krásou, hrdostí, hravostí, chytrostí a přítulností, jako kdysi  i mne.  Mainky chovám již od roku 2005, kdy jsem si přivezla svého prvního „něžného obra“Bentlyho z chovatelské stanice Singing Rock , který plně a oprávněně nese toto označení.  Rád se mazlí, něžně očichává moje vlasy a uši a svým čumáčkem moje vlasy čechrá a otírá se svojí obrovskou hlavou o moji.  Rád si poleží se svými více jak 10 kily za mým krkem (a nejen mým, jak dokazují i fotky návštěv za koťátky, návštěv, které tady byly úplně poprvé a okusily něžnost mého prvního obra Bentlyho) a zde se obrací na záda a užívá si to. Bently je můj první kocourek a taky můj nejmilejší, ještě dnes  si  ve svých téměř 10 letech hraje a dovádí s mojí mladou slečnou-kočičkou Blaničkou, která ho neustále zlobí a on jen trpělivě drží, nebo se zvedne a majestátně odkráčí.

 Nyní již se mnou žije více kocourků i kočiček tohoto úžasného plemene a také 2 malé černé kníračky, jak si můžete prohlédnout v mých galeriích a fotkách.

 Naše chovatelská stanice se nachází v malebném koutě Vysočiny, v okrese Žďár nad Sázavou v oblasti mezi Bystřicí nad Pernštejnem a Novým Městem na Moravě, které  je známým  lyžařským centrem a v posledních pár letech vyhlášené konáním biatlonových  závodů ze série  MS.

 Přeji Vám nerušenou pohodu při prohlížení mých stránek založených k vyznání obdivu a lásky k tomuto  „Něžnému obru“.